Корзина
53 отзыва
ТМ «Венеция» - это электрические обогреватели нового поколения
+380504871394
Пропитка антисептик для дерева на силиконовой основе.

Пропитка антисептик для дерева на силиконовой основе.

Засоби захисту деревини від гниття, цвілі, грибків, моху, лишайника, комах деревоточців.

Пропитка антисептик для древесины

Як утворюється цвіль і грибок.

У повітрі знаходяться мільйони спорів і бактерій. В деревину вони потрапляють відразу ж після розпилювання, і живуть там постійно. Спорам грибків і бактерій, щоб почати розмножуватися, досить потрапити в сприятливі умови, такі як вологість деревини ― 20-60% і температура повітря від +2 до +40 ° С.

Як захистити деревину?

Найефективніший метод захисту ― обробка спеціальним засобом антисептиком

Народні методи захисту деревини, це обробка розчином мідного купоросу або біхромату калію, простими і доступними реагентами. Такий метод, дає певний захисний ефект, але змінює колір дерева і до того ж не безпечний. Купорос ― отрута, а біхромату калію ― сильний окислювач, з яким необхідно працювати тільки в рукавичках. Це і незручно і небезпечно.

Існують сучасні методи збереження деревини в первозданному вигляді протягом багатьох років. В першу чергу, це нові нешкідливі засоби для обробки деревини, що представляють собою водні розчини.

Антисептики для деревини дуже різноманітні

Застосовуються спеціальні хімічні склади, якими покривають і оброблюють деревину для додання їй стійкості до негативних факторів. Але не завжди антисептики, відмінною рисою яких є дешевизна, безпечні. У їх складі найчастіше присутня Бура (засіб від тарганів).

Так само важливе питання терміну дії засобу введеного в деревину. Якщо немає потрібних сполук, засіб вимиється під дощем, або просто з часом вивітриться. Останнім досягненням стали антисептики на акриловій основі. Але довговічність акрилу залишає бажати кращого.

З огляду на перераховані вище негативні моменти ми створили унікальний продукт для обробки деревини на силіконовій основі.

Основа: СИЛІКОН (Глибоко проникає в деревину. Не вимивається, не вивітрюється, не боїться перепадів температур, пластичний, водонепроникний, не перешкоджає руху кисню, не придатний для комах шкідників, термін дії необмежений, ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ.)

 Склад:

 • Спирти. (Проникаючи в деревину розмивають складові мікроорганізмів,)
 • Вода (Виконує роль розчинника)
 • Барвник. (Тимчасове тонування, захист від ультрафіолетових випромінювань, маркер) 

Принцип дії: речовина глибоко просочує деревину, розмиваючи складові мікроорганізмів. Після висихання полимеризуется, створюючи ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ, водонепроникне середовище, не перешкоджає руху кисню. В цьому середовищі існування шкідливих організмів неможливе.

Деревина оброблена антисептиком не пропускає вологу

Область застосування

Застосовують для обробки деревини житлового, промислового, садового та ландшафтного призначення ― настилів по грунту, причалів, погребів, теплиць, лазень, стовпів, огорож, садових меблів, загонів для худоби, лаг, нижніх вінців, і інших дерев'яних конструкцій, що контактують з людиною або домашніми тваринами, у важких (вологих) умовах експлуатації, до яких пред'являються підвищені вимоги до екологічності та стійкості до активного біоруйнування.

Контакты
 • Телефон:
  +380 (50) 487-13-94
  +380 (68) 562-07-90
  +380 (66) 278-87-00, Менеджер
  +380 (98) 346-78-47, Менеджер
 • Адрес:
  ул. Косм. Попова 20, к.1, магазин "Позитрон", Кропивницкий, Кировоградская область, Украина
 • Email:
  veneciabiz78@gmail.com
Карта