Корзина
52 отзыва
ТМ «Венеция» - это электрические обогреватели нового поколения
+380504871394

Пропитка антисептик для дерева на силиконовой основе.

Засоби захисту деревини від гниття, цвілі, грибків, моху, лишайника, комах деревоточців.

Пропитка антисептик для древесины

Як утворюється цвіль і грибок.

У повітрі знаходяться мільйони спорів і бактерій. В деревину вони потрапляють відразу ж після розпилювання, і живуть там постійно. Спорам грибків і бактерій, щоб почати розмножуватися, досить потрапити в сприятливі умови, такі як вологість деревини ― 20-60% і температура повітря від +2 до +40 ° С.

Як захистити деревину?

Найефективніший метод захисту ― обробка спеціальним засобом антисептиком

Народні методи захисту деревини, це обробка розчином мідного купоросу або біхромату калію, простими і доступними реагентами. Такий метод, дає певний захисний ефект, але змінює колір дерева і до того ж не безпечний. Купорос ― отрута, а біхромату калію ― сильний окислювач, з яким необхідно працювати тільки в рукавичках. Це і незручно і небезпечно.

Існують сучасні методи збереження деревини в первозданному вигляді протягом багатьох років. В першу чергу, це нові нешкідливі засоби для обробки деревини, що представляють собою водні розчини.

Антисептики для деревини дуже різноманітні

Застосовуються спеціальні хімічні склади, якими покривають і оброблюють деревину для додання їй стійкості до негативних факторів. Але не завжди антисептики, відмінною рисою яких є дешевизна, безпечні. У їх складі найчастіше присутня Бура (засіб від тарганів).

Так само важливе питання терміну дії засобу введеного в деревину. Якщо немає потрібних сполук, засіб вимиється під дощем, або просто з часом вивітриться. Останнім досягненням стали антисептики на акриловій основі. Але довговічність акрилу залишає бажати кращого.

З огляду на перераховані вище негативні моменти ми створили унікальний продукт для обробки деревини на силіконовій основі.

Основа: СИЛІКОН (Глибоко проникає в деревину. Не вимивається, не вивітрюється, не боїться перепадів температур, пластичний, водонепроникний, не перешкоджає руху кисню, не придатний для комах шкідників, термін дії необмежений, ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ.)

 Склад:

 • Спирти. (Проникаючи в деревину розмивають складові мікроорганізмів,)
 • Вода (Виконує роль розчинника)
 • Барвник. (Тимчасове тонування, захист від ультрафіолетових випромінювань, маркер) 

Принцип дії: речовина глибоко просочує деревину, розмиваючи складові мікроорганізмів. Після висихання полимеризуется, створюючи ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТЕ, водонепроникне середовище, не перешкоджає руху кисню. В цьому середовищі існування шкідливих організмів неможливе.

Деревина оброблена антисептиком не пропускає вологу

Область застосування

Застосовують для обробки деревини житлового, промислового, садового та ландшафтного призначення ― настилів по грунту, причалів, погребів, теплиць, лазень, стовпів, огорож, садових меблів, загонів для худоби, лаг, нижніх вінців, і інших дерев'яних конструкцій, що контактують з людиною або домашніми тваринами, у важких (вологих) умовах експлуатації, до яких пред'являються підвищені вимоги до екологічності та стійкості до активного біоруйнування.

Контакты
 • Телефон:
  +380 (50) 487-13-94
  +380 (68) 562-07-90
  +380 (66) 278-87-00, Менеджер
  +380 (98) 346-78-47, Менеджер
 • Адрес:
  ул. Косм. Попова 20, к.1, магазин "Позитрон", Кропивницкий, Кировоградская область, Украина
 • Email:
  veneciabiz78@gmail.com
Карта